как изчуках тъща си
Пораки од drh главно мени (2)

#1 drh на пред 3 години
одговори
това беше една сутрин.бях станал и бяхме сами с тъща ми.тя каза,че ще влиза да се къпе.исках да я чукам защото ми харесваха огромните и цици,а пък и все ми повтаряше,че и е топло и иска да се изкъпе.казах и че и аз ще се къпя,но ще я изчакам.тя влезе и реших да рискувам.съблякох се гол и влязох като се правех,че си мисля,че вече е излязла.тя не се смути много.......леле какви цици,а пък как се надървих.не съм мечтал за такова ебане то не беше в устата,в гъза,в путката явно не го е правела в гъза,защото викаше като я шибах в гъза.накрая и се източих в устата а тя ми глътна спермата.сега вече като останем сами не пропускаме да се наебем!!!!!

#2 drh на пред 3 години
одговори
една кака когато бях на 20 ме скъса от секс. Беше лято и телефона една вечер звънна, вдигнах и за моя изненада тя ми се обади че иска да се видим(само няколко пъти бяхме попадали в обща компания), аз се съгласих и тя каза че ще ме вземе от нас. Дойде и аз се качих и отидохме на кафе. Почна да ми обяснява как неина приателка много ме харесва, даде ми нейния телефон и аз казах че ще и се обадя за да се видим. Качихме се в колата и тя ми изръси че искала да се пдразходим, и ме закара извън града, отби по един черен път и спря. Бях се надървил и направо почнанх да я целувам без много приказки а тя направо ми бръкна в гащите и почна да ми бие чикия, не бе първа красавица но не бях ебал доста време и направо полудях. Бръкнах и в гащите и тя бе мокра, имаше много твърди и малки гърди и почнах да и ги хапя малко грубо, тя си свали прашките и ми се метна на хуя и почна да ме язди яко, направо ме скъса и аз след 5 минути я бутнах и направо се излях по корема и. Седна пак на шофйорското място и си изтри коремчето с кърпичка. Беше ми почти паднал и исках да ми духа но тя не поиска и аз почнах пак да я барам по путето, много и хареса и се възбуди пак пък и аз, вкарах и два пръста и почнах да я чукам с тях а тя поиска пак да се наниже на станалия ми кур но и предложих да излезем и да я оправя на задна, съгласи се и я почнах на капака на задна. Сега вече не свърших бързо и доста я ебах и усетих как тя както си стенеше от кеф се отпусна и се разтече от зачервената пичка. Аз можех още малко и без тя да очаква я напънах в дупето, тя нямаше желание да я чукам от зад и се дръпна но я хванах яко и го вкарах в тясната дупка, стенеше яко но аз не и обръщах внимание а и на нея почна да и харесва и даже почна да вика (О ДА ДАВАЙ). Дойде ми яко да свърша и се сетих как ми отказа да духа, с едно движение е накарах да клекне пред мен и свърших на лицето и но вместо да се ядоса се засмя и се облиза при което пое доста сперма. Пооправихме се и тя ме закара, пред нас каза весело че се радва че е пробвала този дет неината приателка си харесва и ми пожела и нея да чукам така!!!

Коментари на темата
За да се вклучите во темата, ве молиме логирајте во вашиот профилот или создади нов профил сега.
ВО ЖИВО
81 гледачи
30 со камери
23 гледачи
6 со камери
11 гледачи
7 со камери
10 гледачи
4 со камери
6 гледачи
6 со камери
» Всички канали