как изчуках тъща си
Пораки од drh главно мени (2)

#1 drh на пред 3 години
одговори
това беше една сутрин.бях станал и бяхме сами с тъща ми.тя каза,че ще влиза да се къпе.исках да я чукам защото ми харесваха огромните и цици,а пък и все ми повтаряше,че и е топло и иска да се изкъпе.казах и че и аз ще се къпя,но ще я изчакам.тя влезе и реших да рискувам.съблякох се гол и влязох като се правех,че си мисля,че вече е излязла.тя не се смути много.......леле какви цици,а пък как се надървих.не съм мечтал за такова ебане то не беше в устата,в гъза,в путката явно не го е правела в гъза,защото викаше като я шибах в гъза.накрая и се източих в устата а тя ми глътна спермата.сега вече като останем сами не пропускаме да се наебем!!!!!

#2 drh на пред 3 години
одговори
една кака когато бях на 20 ме скъса от секс. Беше лято и телефона една вечер звънна, вдигнах и за моя изненада тя ми се обади че иска да се видим(само няколко пъти бяхме попадали в обща компания), аз се съгласих и тя каза че ще ме вземе от нас. Дойде и аз се качих и отидохме на кафе. Почна да ми обяснява как неина приателка много ме харесва, даде ми нейния телефон и аз казах че ще и се обадя за да се видим. Качихме се в колата и тя ми изръси че искала да се пдразходим, и ме закара извън града, отби по един черен път и спря. Бях се надървил и направо почнанх да я целувам без много приказки а тя направо ми бръкна в гащите и почна да ми бие чикия, не бе първа красавица но не бях ебал доста време и направо полудях. Бръкнах и в гащите и тя бе мокра, имаше много твърди и малки гърди и почнах да и ги хапя малко грубо, тя си свали прашките и ми се метна на хуя и почна да ме язди яко, направо ме скъса и аз след 5 минути я бутнах и направо се излях по корема и. Седна пак на шофйорското място и си изтри коремчето с кърпичка. Беше ми почти паднал и исках да ми духа но тя не поиска и аз почнах пак да я барам по путето, много и хареса и се възбуди пак пък и аз, вкарах и два пръста и почнах да я чукам с тях а тя поиска пак да се наниже на станалия ми кур но и предложих да излезем и да я оправя на задна, съгласи се и я почнах на капака на задна. Сега вече не свърших бързо и доста я ебах и усетих как тя както си стенеше от кеф се отпусна и се разтече от зачервената пичка. Аз можех още малко и без тя да очаква я напънах в дупето, тя нямаше желание да я чукам от зад и се дръпна но я хванах яко и го вкарах в тясната дупка, стенеше яко но аз не и обръщах внимание а и на нея почна да и харесва и даже почна да вика (О ДА ДАВАЙ). Дойде ми яко да свърша и се сетих как ми отказа да духа, с едно движение е накарах да клекне пред мен и свърших на лицето и но вместо да се ядоса се засмя и се облиза при което пое доста сперма. Пооправихме се и тя ме закара, пред нас каза весело че се радва че е пробвала този дет неината приателка си харесва и ми пожела и нея да чукам така!!!

Коментари на темата
За да се вклучите во темата, ве молиме логирајте во вашиот профилот или создади нов профил сега.
ВО ЖИВО
96 гледачи
0 со камери
9 гледачи
2 со камери
9 гледачи
6 со камери
6 гледачи
2 со камери
6 гледачи
4 со камери
» Всички канали